ORGANIZATORIUS
DELFI projekto „Nežvairuok“ ir ERGO skelbiamo konkurso taisyklės:

1. Konkurso organizatorius: UAB „DELFI“, įmonės kodas 125483974, buveinės adresas Gynėjų g. 16, LT-01109 Vilnius (toliau – DELFI)
2. Konkurso prizo steigėjai: DELFI ir ERGO Insurance SE Lietuvos filialas, įmonės kodas 302912288, buveinės adresas Geležinio Vilko g. 6A, LT-03150 Vilnius (toliau – ERGO)
3. Konkurso pavadinimas: ,,NEŽvairuok istorijos konkursas“
4. Konkurso sąlygos: norėdami dalyvauti konkurse, savo asmeniškai nutikusias istorijas, naudojantis mobiliuoju telefonu už vairo, siųskite elektroninio pašto adresu: auto@delfi.lt, kartu pateikdami savo asmeninius duomenis: Vardą, Pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą.
5. Konkurso trukmė: istorijų nurodytu elektroninio pašto adresu laukiame nuo rugpjūčio 1d. iki rugpjūčio 30 d.
6. Kas savaitę DELFI redakcija publikuos atrinktas istorijas, o vienos istorijos autorius bus viešai paskelbtas laimėtoju ir apdovanotas specialiais ERGO ir DELFI prizais: ERGO privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu vieneriems metams bei DELFI gertuve.
7. Konkurso kassavaitiniai prizai: ERGO Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutartis (prizo vertė – iki 150 Eur), vieneriems metams. Jeigu draudimo kaina prizo laimėtojui viršija 150 EUR, tai prizo laimėtojas turi sumokėti tik skirtumą tarp draudimo kainos ir 150 EUR. Sutartį su laimėtoju sudarys prizo steigėjas ERGO Insurance SE Lietuvos filialas.
8. Prizo atsiėmimas: su laimėtoju bus susisiekta asmeniškai jo nurodytais kontaktais.
9. Kitos sąlygos:
Dalyvaudamas konkurse, konkurso dalyvis supranta, kad jo šių Taisyklių 4 punkte nurodytų asmens duomenų bei aprašytos istorijos pateikimas DELFI konkurso metu, taip pat pateiktos istorijos viešas skelbimas DELFI portale yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad DELFI jo pateikta istorija būtų skelbiama viešai DELFI portale dalyvavimo konkurse tikslu. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas) būtų tvarkomi DELFI, taip pat perduodami ir tvarkomi ERGO dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo bei prizų įteikimo tikslais. Atrinktos istorijos ir prizų laimėtojai bus skelbiami konkurso metu ir 5 metus po konkurso pabaigos.. Konkurso dalyvis turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis, bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo, reikalauti ištaisyti asmens duomenis, ištrinti arbaapriboti jų tvarkymą, į duomenų perkeliamumą, nesutikti su savo asmens duomenų tvarkymu, pateikti skundą priežiūros institucijai. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą galite sužinoti DELFI privatumo politikoje.
10. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai informavus.

Organizatorius
Idėjos bičiulis
Informaciniai partneriai
Apie
Kaip dalyvauti?
Kas vertins?
Kodėl verta?
Video
Taisyklės